Retro álláshirdetés

A divatot nemcsak szereted, hanem diktálod is? Szívesen és jól kommunikálsz emberekkel? Nem ijedsz meg a váratlan helyzetektől és nagyszerűen tudsz dolgozni csapazban is?   Amennyiben igen a válaszod, csatlakozz hozzánk!  A RETRO JEANS a Malom üzletközpontba és a kis Tesco-nál nyíló új üzletünkbe is várja a jelentkezőket!

A MUNKAKÖRRŐL

Ruházati eladóként Te leszel a márka arca. Veled találkozik mindenki először, az üzletbe belépve. Feladataid közé tartozik majd a vásárlók szakszerű kiszolgálása, tanácsadás, áru átvétele, rendezése a vevőtérben és a raktárban egyaránt.

KI AZ IDEÁLIS JELÖLT?

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat: nagyon örülünk annak, ha valaha dolgoztál már eladóként, értékesítőként. Ez ugyanis azt jelenti, hogy tudod: a vásárló az első.

  • Divat iránti érdeklődés: ruhákkal foglalkozunk így, ha nem is ezen a területen szereztél tapasztalatot, nagyra értékeljük, ha megvan benned a fogékonyság az új dolgok elsajátítására.

  • Nagyfokú stressztűrő és kiváló kapcsolatteremtő készség: az az igazság, hogy nem pálmafákat keresünk, akiket odaállítunk a sarokba és elvegetálnak. Olyan kollégákat várunk, akik nem félnek megszólítani az üzletbe betérőket, talpraesettek és nehezebb szituáció esetén sem futamodnak meg a megoldandó helyzettől

  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre: muszáj, hogy legyen tudásszomj benned, hiszen akár van tapasztalatod, akár nincs a divat területén, minden egyes vállalat működése más és más. Biztosan, hogy tanulnod kell majd számtalan dolgot.

  • Pozitív beállítottság: szeretjük a mosolygós és vidám kollégákat. A vásárlóinknak is megvan ez az igénye. Nem kell mókamesternek lenned, de elvárás, hogy mindenben meglásd a jót és csillogjanak a szemeid.

  • Ápolt megjelenés: Tiszta, rendezett frizura, dekoratív - sportos megjelenés, ápolt körmök, alap testhigiénia elengedhetetlen.

MIT KÍNÁLUNK, HA CSATLAKOZOL HOZZÁNK?

  • Versenyképes fizetést

  • Fejlődési lehetőséget és tervezhető karriert – ha jól teljesítesz, akár rövid időn belül is!

  • Stabil, innovatív, dinamikusan fejlődő munkáltatói hátteret

  • Összetartó, vidám kollégákat

  • Támogató munkakörnyezetet

  • Éves vállalati rendezvényeket

ÉRDEKEL?

Kérjük, küldd el jelentkezésed, egy önéletrajz kíséretében a [email protected]

Amennyiben úgy látjuk, van dolgunk együtt, kérünk tőled egy személyes találkozót. Utána pedig amilyen gyorsan csak lehet, szeretnénk, hogy elkezd a munkát.