Első eladó

Első eladó

Formáld velünk a divat világát az LPP-nél!

Csatlakozz a közép- és kelet-európai divatvilág egyik legnagyobb képviselőjéhez, ahol az ambíció és a kreativitás találkozik. Öt ikonikus márkánkkal - Reserved, Cropp, House, Mohito és Sinsay - 39 piacon, közel 30.000 kollégánkkal teszünk minden nap azért, hogy mindenki megtalálja a saját stílusát.

Légy része dinamikus növekedésünknek egy csapatban, amely értékeli a tehetségedet, a bátorságodat és valódi karrierutat biztosít számodra!

Az LPP Hungary Kft. dinamikusan fejlődő csapatába keresünk lelkes és megbízható első eladót! Ha kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezel, és szívesen dolgozol a divat világában, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

Mik lennének a feladataid?

  • Magabiztosan kezeled a pénztárgépet

  • Üzlet nyitásához és zárásához kapcsolódó feladatokat látsz el

  • Kiemelt figyelmet fordítasz az áruvédelemre a biztonsági előírásainknak megfelelően

  • Részt veszel az áruátvételben és kihelyezésben

  • A céges standardokat és szabályokat alkalmazod

  • Ügyelsz az üzlettér rendezettségére, tisztaságára

  • Szívesen részt veszel az új csapattagok betanításában

Elvárások:

Mit keresünk benned:

  • Rendelkezel eladói tapasztalattal, ideális esetben ruházati területről

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel

  • Vevőorientált szemléletmód jellemez

  • Pozitív, nyitott és lelkes személyiség vagy

Amit kínálunk:

Miért válassz minket?

  • Elsők között találkozhatsz a legújabb trendekkel

  • Figyelünk rád, megtanítunk mindenre és utána sem hagyunk magadra

  • Valódi fejlődési lehetőséget, karrierutat kínálunk

  • Rendszeres csapatépítőket és workshopokat tartunk, hogy minél erősebb legyen a csapatszellem

  • Helyi tömegközlekedési bérlettámogatást adunk és a munkába járásodat is támogatjuk

  • Dolgozói ajánlási programunk által bónuszban részesülhetsz

  • 25%-os dolgozói kedvezménnyel vásárolhatsz márkáinknál

  • Nemzetközi cégcsoport tagja lehetsz, nemzetközi fejlődési lehetőségekkel

Küldd el nekünk a magyar nyelvű önéletrajzod az [email protected] e-mail címre!