Üzletvezető munkatársat keresünk

Kecskeméti Springfield üzletünkbe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Üzletvezető

Csatlakozz hozzánk, ha:

- érdekel a divat

- jó kommunikációs képességgel rendelkezel

-  megbízható, célorientált és vevőcentrikus vagy

-  motivált vagy a kihívásokra és a folyamatos tanulásra

-  van vezetői tapasztalatod

- rendelkezel merchandising készséggel

- beszélsz angolul

Főbb feladataid lesznek:

- kézben tartani az üzletet, hogy a vásárlók mindig tökéletes üzletképpel találkozzanak

- vásárlókiszolgálás biztosítása az üzletben – a csapat tagjaként példamutató aktív részvétel az

értékesítésben

- az üzlet teljes körű irányítása – adminisztráció, KPI mutatók elemezése, leltár, áruátvétel

- csapat motiválása, betanítása, irányítása

Amit kínálunk:

- biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál, határozatlan idejű munkaszerződéssel

- kellemes munkakörnyezet

- rugalmas munkaidőbeosztás

- versenyképes fizetés + cafeteria

- dolgozói kedvezmények

- a munkaruhát mi biztosítjuk Neked

JELENTKEZNI: a [email protected] email címen tudsz.