Kedves Látogatóink!

Magyarország Kormánya március 28. és április 11. között kijárási korlátozást rendelt el. Ennek értelmében lakóhelyünket, tartózkodási helyünket csak munkavégzés és az alapvető szükségletek céljából hagyhatjuk el.

Felhívjuk a figyelmüket, hogy az élelmiszerboltot, a patikát és a drogériát 9.00-12.00 óra között csak a 65 év felettiek látogathatják. További üzleteink a kormányhatározatokban meghatározottak szerint tarthatnak nyitva.

Kérünk mindenkit, hogy tartsák be a javasolt másfél méter távolságot egymástól!

Vásárlási utalványok levásárlása

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2020. március 1-je vagy azt követő lejárati dátumra eső Malom vásárlási utalványok beváltási (levásárlási) határideje meghosszabbításra kerül a veszélyhelyzet megszüntetéséről szóló rendelet kihirdetését követő hónap utolsó napjáig.

A további fejleményekről folyamatosan tájékoztatjuk Önöket/Benneteket! Köszönjük a megértést!

Tisztelettel:
Malom Üzemeltetés

Üzletvezetőt keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

Az üzletvezető felel a munkatársak felvételéért, csapata képzéséért és irányításáért.

Üzletében nap mint nap tökéletes termékválasztékkal és polcképpel fogadja vásárlóinkat.

Kézben tartja az üzlet készletgazdálkodását, dinamikus csapatjátékos, jó szervezőkészséggel és erős felelősségtudattal rendelkezik, vevőközpontú és erősen empatikus személyiség.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kereskedelmi végzettség, minimum 1 év kiskereskedelmi üzletvezetői tapasztalat

Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség

Erősen motivált egyéniség

Erős merchandising készség, kreativitás és divatorientáltság

Önállóság és felelősségvállalás

Előrelátó tervezési képesség a rövid ill. hosszú távú célok elérésére

Megbízható, célorientált és pozitív kisugárzású személyiség

Képesség a munkatársak fejlesztésére

Kiváló motivációs és kommunikációs készség

Terhelhetőség és rugalmasság a munkavégzés időbeosztását illetően

Jó számítógépes ismeretek, precizitás az adminisztrációs feladatokban

Amit kínálunk:

·         kiemelt bérezés

·         forgalom utáni jutalék

·         hosszú távú munkalehetőség

·         kedvezményes dolgozói vásárlás

·         egy év munkaviszony után magán egészségügyi ellátás