Állásajánlat

Legyél te is egy dinamikusan fejlődő csapat tagja!

A nemzetközi piacvezető divatcég mára több, mint 1000 üzlettel rendelkezik.
Dolgozz velünk a springfield kecskeméti üzletében, a malom bevásárlóközpontban!

Jelentkezz eladó (azonnali kezdéssel, részmunkaidős) munkakörbe, fényképes önéletrajzzal a kövezkező címen:

[email protected]

Fiúk jelentkezését is várjuk!

Eladó munkatársat keresünk az Orsay csapatába!

Szereted a lendületes kihívásokkal teli napokat, csapatjátékos vagy, szereted a divatot ?
Ha úgy érzed ezek jellemzőek rád, az üzletben várjuk az önéletrajzodat

Valutapénztáros munkatársat keres az IBUSZ Utazási Irodák Kft.

Az IBUSZ Utazási Irodák Kft. kecskeméti valutapénztárába szakirányú végzettséggel és gyakorlattal rendelkező, teljes munkaidőben dolgozó forint - és valutapénztáros munkatársat keres azonnali kezdéssel. Valutapénztárosi végzettség feltétel. Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címre várjuk!

Kollégákat keresünk a DIGI-hez!

Szívesen dolgoznál a DIGI csapatában?

Nyitott pozícióink: digi.hu/allas

Álláslehetőség az Illy Kávézóban!

Azonnali kezdéssel keresünk üzletünkbe teljes munkaidős kollégát.

Jelentkezni a 2. emeleti kávézóban személyesen.

Futureal márka csapatába ...

Elvárásaink:

-önálló munkavégzés,határozott fellépés

-megbízhatóság,precízség

-felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-barátságos és vevőközpontú fellépés

-divat iránti érdeklődés

Feladatok:

-vevők szakszerű kiszolgálása

-árukészlet kihelyezése,feltöltése

-rend és tisztaság fent tartása

Előny:

-hasonló területen szerzett tapasztalat

-szakirányú végzettség

-nappali tagozatos jogviszony

Munkavégzés helye:

Kecskemét,Malom Központ

Fényképes önéletrajzokat az [email protected] címre várjuk

ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

Kereskedelmi végzettséggel eladót keresünk!

Legyen motivált és talpraesett!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a földszinti üzletben!